درباره ویسپر مارکت

فروشگاه اینترنتی ویسپر مارکت یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین کشور در زمینه لوازم مراقبت شخصی مردانه،  زنانه و مادر و کودک می‌باشدهدف این فروشگاه ارائه معتبرترین برندها و بهترین محصولات بدون واسطه و با تضمین اصالت کالا می‌باشد که در تمامی سالهای فعالیت ویسپر، این وظیفه سرلوحه بوده است. این مجموعه با تمرکز بر واردات، فروش و پشتیبانی اقلام خاص، سعی کرد انتخاب‌های گسترده‌‌ای در حوزه لوازم مراقبت شخصی و مادر و کودک به مشتریان خود ارائه نماید. ویسپر مارکت متعهد است تمامی محصولات خود را در سراسر ایران عزیز بدون دریافت هزینه حمل در سریع ترین زمان ممکن، به دست مشتریان خود برساند.

* چشم انداز این فروشگاه رضایت مشتریان است و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از ویسپر مارکت باشد. شما می‌توانید به صورت آنلاین کالای مورد نظر خود را مشاهده و اطلاعات فنی دستگاه را دریافت و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

* از اصول ما در فروشگاه اینترنتی ویسپر مارکت، تحویل اجناس ارجینال و اصلی، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه‌های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شوید.

با نظرات و پیشنهادات سازنده خود همراه ما باشید.

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.